a2a resim1

Türkiye’ ye mükemmel bir spacer geldi:
İngiliz Clement Clarke Interntional tarafından üretilen yeni A2A Spacer™, basınçlı ölçülü doz inhalerden , ilaçların kullanılmasını kolaylaştıran bir spacer. A2A Spacer™, tek bir hastanın kullanımı için tasarlanmıştır. Orofarengeal ilaç birikiminin azaltılması, nefes ve eş zamanlı hareket koordinasyon sorunlarının giderilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Piyasadaki tüm ilaçlarla uyumludur.

Dünyada Tek: A2A Spacer™’ nin maskesi; anti statik ve non-silikon maskedir. Böylelikle ilacın hemen hemen tamamının çekilmesi sağlanır. Maskeye ilaç partikülleri yapışıp kalmaz. Bu sayede, verilen tedavi dozu tam ve etkin bir şekilde uygulanmış olur. Maskedeki ilaç kaybını minimize eder.

Dünyada Tek: A2A Spacer™; yüksek hijyen sağlanması için anti mikrobial, özellikte üretilmiştir. Piyasada bulunan diğer ürünler ile karşılaştırmalı olarak ve ISO 22196 normuna göre yapılan , A2A Spacer™ ‘ de mikrobial oluşuma rastlanmadığı ıspatlanmıştır.(**)

Dünyada Tek: 210 ml. hacmindeki gövde hacmi ile dünyadaki en geniş hacimli spacerdır. Bu hacim optimal performans hacmidir.(*)

Dünyada Tek: A2A Spacer™, düşük statiklikte, şeffaf plastikten üretilmiştir. Böylelikle hava haznesinin içerisine püskürtülerek ilacın hemen hemen tamamının çekilmesi sağlanır. Bu sayede, verilen tedavi dozu tam ve etkin bir şekilde uygulanmış olur. Spacer içerisindeki ilaç kaybını minimize eder.

A2A Spacer™, hem çocuklar hem yetişkinler için uygundur.
A2A Spacer™, katlanabilir gövdesi sayesinde, küçülür ve heryere kolayca taşınır.
A2A Spacer™, piyasada çocuk maskesi ile veya yetişkin maskesi ile paketlenmiş olarak 2 farklı formda satışa sunulmaktadır.

a2a-resim3

A2A Maske
Maske A2A ile kullanılmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hasta için konforlu ve bağlantısı kolaydır. Maske phthalate-free, anti-mikobiyal, düşük-statik özellikte PVC dir.

a2a-resim4

Görülebilir valf hareketi
Hastanın ilacı alırken uygun teneffüs yapıp yapmadığını görmesini sağlar. Nefesi doğru kullanmasına yardımcı olur.

a2a-resim5